Udało się!!! HURRA!!! :):):)
Poproszę o 5 punktów:)
Długo się męczyłam żeby się zalogować ale wkońcu mi ię udało!!! Poproszę o 5 punktów!! Chyba mi się należy, prawda??? bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy aniołekaniołekjęzorjęzoroczkooczko


  PRZEJDŹ NA FORUM